Enklawa - Domowy hotel 

dla psa i kota

Kameralny hotel dla Twojego pupila stworzony z pasją i miłością do zwierząt.

Sprawdź ofertę

O nas

Enklawa to domowy hotel dla psów i kotów, który zapewnia profesjonalną opiekę i wygodne warunki pobytu dla czworonożnych przyjaciół. Nasza misja polega na zapewnieniu zwierzętom komfortu, bezpieczeństwa i miłości podczas ich pobytu z nami.

W Enklawie doskonale rozumiemy, że zostawienie swojego pupila w obcym miejscu może być stresujące zarówno dla właściciela, jak i dla zwierzęcia. Dlatego staramy się stworzyć atmosferę przyjazną i domową, aby psy i koty czuły się jak w swoim własnym domu. Dbamy o to, aby zwierzęta otrzymywały indywidualną opiekę, uwagę i czułość, które są niezbędne dla ich dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

W naszym hotelu psy przebywają na warunkach domowych, mając do swojej dyspozycji cały dom, wygodną kanapę przed telewizorem, głaskanie na zawołanie, towarzystwo innych zwierząt i przestronny ogród.

Dla kotów stworzyliśmy pokój spełniający ich indywidualne potrzeby. Jest to koci świat z drzewami do wspinaczki, kładkami do podniebnych obserwacji i wieloma zakamarkami, w których tak lubią schować się nasze mruczki. Osiatkowane okno z wykuszem pozwala na wypoczynek na świeżym powietrzu i bezpieczne podglądanie tego co dzieje się w ogrodzie. Pokój wyposażony jest w trzy przestrzenne, wygodne, kilkupoziomowe boksy, w których koty przebywają głównie na czas posiłku i na noc.

Psiaki i kociaki przyjmujemy z własnym wyżywieniem. Kotom zapewniamy żwirek i kuwety, których nie trzeba ze sobą przywozić.

Enklawa to miejsce, gdzie każde zwierzę jest traktowane jak członek rodziny. Nasza pasja do zwierząt i troska o ich dobrostan sprawiają, że jesteśmy wyborem numer jeden dla tych, którzy szukają wysokiej jakości opieki dla swoich pupili podczas ich nieobecności.

Zapraszamy do Enklawy - domowego hotelu dla psów i kotów, gdzie tworzymy bezpieczne i miłe środowisko, w którym każde zwierzę może czuć się szczęśliwe zaopiekowane.

Dlaczego my?

Indywidualna opieka

Każde zwierzę w Enklawie otrzymuje indywidualną opiekę, dostosowaną do jego potrzeb fizycznych i psychicznych. Przyjmujemy także zwierzęta wymagające podowania leków.

Dostosowany koci pokój

Stworzyliśmy pokój z myślą o kotach i ich potrzebach. Wyposażony został w drapaki, kładki, miejsca do wspinaczek oraz do spania i odpoczynku.

Domowe warunki

Każdy nasz psi gość traktowany jest jak członek rodziny. Przebywa z nami w warunkach domowych, a w razie lęku separacyjnego również z nami śpi. Nie posiadamy boksów. 

 

Jakość nie ilość

Do hotelu przyjmowane są maksymalnie 2 psy i 3 koty, dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych gości.

Opinie

Irena Tsiporenko

Enklawa to bardzo miły i przytulny dom rodzinny na wsi, gdzie zostawiam naszą kicię w dobrych rękach. Enklawa to przede wszystkim pełny profesjonalizm, oparty na ogromnej wiedzy, zaangażowaniu oraz dbałości o szczegóły. Wiem, że nawet najbardziej wybredni goście będą zadowoleni. Pani Maja cudownie opiekuje się swoimi gośćmi, dla mnie ogromnym plusem było informowanie o postępach przyzwyczajania się kotki do nowego miejsca po raz pierwszy - codziennie otrzymywałam wiadomości oraz zdjęcia naszej Muśki, która wróciła do domu szczęśliwa i zadowolona. Z pewnością będziemy wracać z Muśką do Enklawy. Gorąco polecam wszystkim!

JP

Polecam serdecznie - miejsce ciepłe, spokojne, zielone i piękne, prowadzone przez przemiłą p. Maję, która potrafi wsłuchać się w zwierzaki i ich potrzeby, jest wnikliwym obserwatorem i skupia się na powierzonym jej zwierzęciu z pełnym zaangażowaniem. Do tego jest w stałym kontakcie z właścicielem, co mocno uspokaja. Jeśli kiedykolwiek będę musiała zostawić jeszcze psa pod czyimiś skrzydłami, z pewnością będzie to Enklawa. Po moim powrocie psiak chętniej siadał przy p. Mai niż przy mnie :D Koty również mają w Enklawie raj i wypasiony apartament :)) Dziękujemy za opiekę! Winyl & J.

Jacek Kuzmik

Super miejsce dla kociaków, troskliwa opieka i miejsce do zabaw i codziennych psot 😉. Początkowo moje dwa „grubasy” musiały przywyknąć do nowego miejsca ale po 3 tyg nie chciały wracać do domu. Gorąco polecam 👍😊

Adres

ul. Żeglarzy 3

55-020 Mędłów

Kontakt

enklawa.hotel@gmail.com

509-643-677

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.